Pazarlar ve Yetenekler

Entegre Sistemler

Moog, dünyanın en zorlu uygulamaları için yüksek performanslı hareket çözümleri tasarlama, geliştirme ve tedarik etme konusunda kapsamlı bir sistem kapasitesine ve kendini kanıtlamış çözümlere sahiptir.

Gerçek bir entegrasyon, Moog ile müşteri arasında yakın bir işbirliğini gerekli kılar. Pek çok vakada, mühendislerimiz müşterimizin tasarım ekibinin ayrılmaz bir parçası olur, onların karşılaştığı teknik güçlükleri doğru anlar, güvenilirlik, ağırlık ve maliyet gibi hususların en iyi seviyeye getirilmesi için gerekli olan performans geliştirme ve sistem optimizasyon çözümleri sunar. Bizler, sistem çözümleri geliştirme konusunda uzmanız ve müşterilerimizin şirket içi kaynaklarını geliştirebiliriz.

Gelişmiş Teknolojiler

Moog, her an, uzay araştırmaları, hava taşıtları, medikal ürünler ve endüstriyel makineler için dünyanın en gelişmiş hareket kontrol uygulamaları konularında onlarca proje yürütmektedir. Geçtiğimiz yıl, kontrol teknolojilerinde lider bir çizgide kalabilmek için araştırma ve geliştirmeye 100 milyon ABD dolarından daha fazla bir yatırım yaptık.

Bunun yanında, bu tip teknolojileri üreten küçük ve gelişmekte olan pek çok şirketi satın aldık. Bu sayede kendi uzmanlığımızı yeni fikirlerle birleştirebiliyor ve gelişmiş teknoloji ve çözüm portföyümüzü sürekli güncel tutabiliyoruz.

Olağanüstü Ortamlarda Yüksek Performans

Uzayın karanlıklarından okyanusun derinliklerine kadar, sunulan tüm Moog çözümleri makinelerin limitlerini zorlayan mühendislerin her türlü uygulamasında özel seçenekler sunuyor.

Moog hareket sistemleri, hataya tahammül olmayan ortamlarda güven veriyor. Bu sistemler, olağanüstü sıcaklıklara, yüksek şoklara, sürekli vibrasyona ve diğer pek çok yıpratıcı unsura başarıyla dayanıyor. Tüm dünyadan makine üreticileri, mühendisler ve kullanıcılar, kritik durumlarda Moog’a sürekli güveniyor.

Yeteneklerimize Genel Bir Bakış

Sizin için neler yapabileceğimiz hakkında daha iyi fikir sahibi olmak için Endüstriyel Yetenekler broşürümüzü inceleyin.